گواهینامه HSE

گواهینامه HSE

گواهینامه HSE

گواهینامه HSE با نام کامل HSE-MS از جمله گواهی هایی هست که اکثر شرکتها، سازمانها و نهادها بدنبال اخذ مدرک آن هستند.

معمولا مراجعی که گواهینامه ایزو صادر می کنند گواهینامه HSE نیز صادر می کنند. باید توجه داشت گواهی صلاحیت ایمنی پیمانکاری با گواهینامه HSE-MS کاملا متفاوت بوده و پیمانکاران این دو گواهی HSE و صلاحیت ایمنی پیمانکاران را با هم به اشتباه می گیرند و با جستجو در فضای مجازی با درج عناوین مختلف بدنبال گرفتن گواهی خود هستند.

نحوه دریافت گواهینامه HSE

مراجع صدور گواهی HSE به دو دسته کلی تقسیم می شوند. مراجع تحت اعتبار IAF و مراجعی که تحت اعتبار IAF نیستند. این مراجع نوع دوم را غیر IAF ی بنامیم. متقاضی بایستی در ابتدا نوع مرجع صادر کننده مدرک HSE را تقسیم می نماید. معمولا مراجع تحت اعتبار IAF هم سخت گیری بیشتری دارند و هم قیمت بیشتری دارند و هم زمان بیشتری صرف ثبت و صدور گواهینامه می شود. اما مراجع غیر IAF با قیمت خیلی خیلی پایین تر در زمان خیلی کم در حد یک روز و با سخت گیری خیلی کمتری صادر می کنند.

متقاضی گواهی HSE بایستی متناسب با اهداف خود که می تواند شامل شرکت در مناقصات ، تبلیغات یا هر هدف دیگری و همچنین بودجه و زمان ثبت و صدور تصمیم گیری نمایند.

گواهینامه HSE معتبر

اصطلاح معتبر امروزه بدلیل زیاد شدن مراجع ثبت و صدور گواهینامه HSE قابل تامل است. تمام مراجع ثبت و صدور این گواهی نامه همشون خودشون رو معتبر می دانند  و اتفاقا مراجع رقیب و همکار را نامعتبر می دانند و برای تشخیص اصالت گواهینامه خود کافیست با سازمان سیستم کاران تماس گرفته و از اصالت مرجع صادرکننده، بروزترین اطلاعات حقوقی و فنی را بگیرند.

سازمان سیستم کاران با سه دهه تجربه و سابقه درخشان در خدمت کلیه متقاضیان محترم جهت دریاقت گواهی نامه HSE-MS  می باشد.  کافیست با یک تماس از خدمات رایگان مشاوره کارشناسان این مرکز و همچنین سایر مزایا و خدمات رایگان این مرکز بهره مند گردید.

نظر خود را اضافه کنید