شماره تماس: 79165 - 021
گواهینامه CE

گواهینامه CE

گواهینامه CE

گواهینامه CE گواهینامه ایی اروپایی است جهت کسب مجوز ورود کالا به حوزه کشورهای عضو اتحادیه اروپا. امروزه اکثر تولید کنندگان نه تنها برای صادرات کالاهای خود، بلکه به منظور برندسازی و اهداف مارکتینگی و تبلیغات اقدام به دریافت گواهینامه CE می کنند.

نحوه دریافت گواهی CE

اکثر مردم و متقاضیان بدلیل عدم داشتن اطلاعات فنی و حقوقی درمورد گواهینامه CE اتحادیه اروپا متاسفانه به دام افراد و شرکتهای سودجو و متقلب گرفتار می شوند لذا قبل از هرگونه اقدامی جهت دریافت گواهی نامه CE اتحادیه اروپا، بایستی انواع گواهینامه CE را یاد گرفته سپس مراجع ثبت و صدور گواهینامه CE رو به درستی شناسایی کرد.

انواع گواهینامه CE اتحادیه اروپا

در اتحادیه اروپا فقط یک نوع گواهینامه CE وجود دارد و صادر می شود. اما هزینه دریافت گواهینامه CE اصل معمولا زمان بر و با هزینه های گراف روبروست. بالا بودن هزینه بالای گواهینامه اصل بدلیل اول بالا بودن نرخ واقعی آن و دوما بالا بودن نرخ ارز، سوما دندان گردی افراد رابط در ایران هست. برای همین خیلی ها نمی توانند گواهینامه اصل بگیرند. از همین رو در ایران باب شده که یک سری مراجع ایجاد شده و اقدام به صدور گواهینامه های غیر اصل تحت عناوین گواهینامه CE انطباق گواهینامه CE خوداظهاری، گواهی CE اظهارنامه و حتی در بعضی مواقع بدون رعایت حقوق متقاضی عنوان گواهینامه CE اورجینال را به روی گواهینامه صادره خود می گذارند و البته طوری با متقاضی گفتار و رفتار می کنند که متقاضیان تصور می کنند با آقای شوماخر در آلمان دارند مذاکره می کنند. ( شوخی ) حدود 98 درصد گواهینامه های CE صادر شده در ایران وقتی کشورهای اطراف از نوع غیر اصل هستند اما خود متقاضیان اکثرا از این موضوع اطلاع ندارند.

مراجع  صادر کننده گواهینامه CE اتحادیه اروپا

مراجع صادر کننده گواهی CE اتحادیه اروپا را که بروز باشد از سازمان سیستم کاران بخواهید هم مراجع اصل اتحادیه اروپا و هم غیر اصلی را، قیمت گواهینامه CE برای مراجع صادر کننده ی اصل که خیلی بالاست. اما قیمت گواهینامه CE انطباقی و خود اظهاری و سایر گواهینامه های CE غیر اصل خیلی خیلی پایین هست. همچنین زمان صدور گواهینامه اصل CE حداقل دو الی سه ماه هست اما زمان ثبت و صدور گواهینامه CE غیر اورجینال مانند خود اظهاری و انطباقی و… یک روزه هم هست. چون تو خود همین ایران کارسازی می شوند.

نتیجه نهایی برای گرفتن گواهینامه CE

گول حرفهای افراد سودجو و نابلد رانخورید و برای گرفتن گواهینامه اورجینال CE و یا گواهینامه CE انطباقی و خوداظهاری و اظهارنامه حتما حتما با سازمان مرکزی سیستم کاران تماس حاصل فرمایید و از اطلاعات فنی و حقوقی مرکز کمال استفاده را بفرمایید. خدمات مشاوره سازمان سیستم کاران برای متقاضیان رایگان است.

نظر خود را اضافه کنید