اخذ فوری و ارزان گواهینامه ایزو ISO , CE , HSE , IMS

گواهینامه CE

گواهینامه CE

گواهینامه CE

گواهی نامه CE گواهینامه ایی اروپایی است جهت کسب مجوز ورود کالا به حوزه کشورهای عضو اتحادیه اروپا. امروزه اکثر تولید کنندگان نه تنها برای صادرات کالاهای خود، بلکه به منظور برندسازی و اهداف مارکتینگی و تبلیغات اقدام به دریافت گواهی CE می کنند.

نحوه دریافت گواهی CE

اکثر مردم و متقاضیان بدلیل عدم داشتن اطلاعات فنی و حقوقی درمورد گواهی نامه CE اتحادیه اروپا متاسفانه به دام افراد و شرکتهای سودجو و متقلب گرفتار می شوند لذا قبل از هرگونه اقدامی جهت دریافت گواهی نامه CE اتحادیه اروپا، بایستی انواع گواهی CE را یاد گرفته سپس مراجع ثبت و صدور گواهی CE رو به درستی شناسایی کرد.

انواع گواهینامه CE اتحادیه اروپا

در اتحادیه اروپا فقط یک نوع گواهی نامه CE وجود دارد و صادر می شود. اما هزینه دریافت گواهینامه CE اصل معمولا زمان بر و با هزینه های گراف روبروست. بالا بودن هزینه بالای گواهینامه اصل بدلیل اول بالا بودن نرخ واقعی آن و دوما بالا بودن نرخ ارز، سوما دندان گردی افراد رابط در ایران هست. برای همین خیلی ها نمی توانند گواهینامه اصل بگیرند. از همین رو در ایران باب شده که یک سری مراجع ایجاد شده و اقدام به صدور گواهینامه های غیر اصل تحت عناوین گواهی نامه CE انطباق گواهی نامه CE خوداظهاری، گواهی CE اظهارنامه و حتی در بعضی مواقع بدون رعایت حقوق متقاضی عنوان گواهی CE اورجینال را به روی گواهینامه صادره خود می گذارند و البته طوری با متقاضی گفتار و رفتار می کنند که متقاضیان تصور می کنند با آقای شوماخر در آلمان دارند مذاکره می کنند. ( شوخی ) حدود 98 درصد گواهی نامه های CE صادر شده در ایران وقتی کشورهای اطراف از نوع غیر اصل هستند اما خود متقاضیان اکثرا از این موضوع اطلاع ندارند.

مراجع  صادر کننده گواهینامه CE اتحادیه اروپا

مراجع صادر کننده گواهی CE اتحادیه اروپا را که بروز باشد از سازمان سیستم کاران بخواهید هم مراجع اصل اتحادیه اروپا و هم غیر اصلی را، قیمت گواهینامه CE برای مراجع صادر کننده ی اصل که خیلی بالاست. اما قیمت مدرک CE انطباقی و خود اظهاری و سای CE های غیر اصل خیلی خیلی پایین هست. همچنین زمان صدور مدرک اصل CE حداقل دو الی سه ماه هست اما زمان ثبت و صدور CE غیر اورجینال مانند خود اظهاری و انطباقی و… یک روزه هم هست. چون تو خود همین ایران کارسازی می شوند.

نتیجه نهایی برای گرفتن گواهینامه CE

گول حرفهای افراد سودجو و نابلد رانخورید و برای گرفتن اورجینال CE و یا CE انطباقی و خوداظهاری و اظهارنامه حتما حتما با سازمان مرکزی سیستم کاران تماس حاصل فرمایید و از اطلاعات فنی و حقوقی مرکز کمال استفاده را بفرمایید. خدمات مشاوره سازمان سیستم کاران برای متقاضیان رایگان است.

نظر خود را اضافه کنید