شماره تماس: 79165 - 021
درخواست گواهینامه CE

درخواست گواهینامه CE

درخواست گواهینامه CE

گواهینامه CE اتحادیه اروپا ، گواهینامه بین المللی و معتبر جهت صادرات محصولات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا صادر می گردد. گواهینامه CE اتحادیه اروپا برای یکسری محصولات که توسط سازمان ناندو NANDO مشخص شده صادر می گردد البته در ایران خیلی شرکتها فقط بابت صادرات کالاهای خود به کشورهای عضئ اتحادیه اروپا این گواهینامه را نمی گیرند بلکه به منظور تبلیغات ، بازاریابی در کشورهای همسایه و خارج از اتحادیه اروپا و اهداف مارکتینگی گواهینامه سی ای را می گیرند.

انتخاب نوع گواهینامه CE

اصولا از نظر فنی فقط یک نوع گواهینامه CE تعریف شده وجود دارد اگر اسم این نوع گواهینامه اصل را گواهینامه CE اورجینال بنامیم می توان گفت گواهی نامه CE اورجینال اتحادیه اروپا در زمان دو الی سه ماه و با هزینه خیلی سنگین ثبت و صدور می گردد، بخاطر همین خیلی شرکتها به دنبال کسب گواهینامه CE در زمان کمتر و به قیمت پایینتر هستند از این رو مراجعی در ایران و یا خارج از ایران و نیز توسط ایرانیها اقدام به ثبت و صدور گواهینامه CE اتحادیه اروپا با تعریف مختلفی از گواهی نامه مانند گواهینامه CE انطباقی ، گواهینامه CE خوداظهاری و گواهینامه اظهارنامه CE ثبت و صدور می نمایدکه البته این تیپ گواهینامه ها با قیمت خیلی ارزان و با زمان خیلی کم به دست مشتری می رسد. باید دانست گواهینامه اورجینال توسط N.B ها همان NOTY FY BODY ) ( که تحت نظارت سازمان ناندو و واقع در اتحادیه اروپا صادر می گردنددر حالی که گواهی غیر اورجینال چنین اعتباری ندارد.

انتخاب شرکت صادر کننده گواهینامه CE ( همان N.B )

پس از انتخاب نوع اعتبار گواهی CE انتخابی که اورجینال باشد یا خوداظهاری یا انطباقی ، متقاضی گواهی CE بایستی شرکت صادر کننده گواهینامه CE خود را انتخاب نماییند برای کسب اطلاع از لیست شرکتهای صادر کننده گواهی نامه CE می توانید با مرکز تماس گرفته و کلیه اطلاعات این لیست را رایگان دریافت کنید.

ثبت درخواست گواهینامه CE

پس از انتخاب نوع گواهینامه و انتخاب مرجع صادر کننده متقاضی بایستی بر روی دکمه ثبت گواهینامه CE کلیک نموده و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده درخواست خود را تکمیل و ارسال نماید.

ثبت درخواست گواهینامه CE

نظر خود را اضافه کنید